Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicno socuvana garnitura EVTINO

Shitet nga: Boris 09 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Prodavam odlicno socuvana garnitura:
Trosed (so mehanizam)
Dvosed
Fotelja

CENA PO DOGOVOR!
Në fillim