Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dnevna soba Simpo so regal

15 000 MKD

Shitet nga: Viktorija 15 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Се продава дневна соба „Симпо“ со регал, тросед, двосед, фотеља, табуретка, маса. Мебелот е зачуван и не многу користен.
Viktorija
075/352035
Në fillim