Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ogledalo Lesnina Slovenija

0 EUR

Shitet nga: Natasa 20 Qer 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Se prodava malku koristeno ogledalo so dimenzii 110cm sirina i 110cm dolzina urameno so crna lakirana ramka.Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione