Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GARNITURA

4 000 MKD

Shitet nga: ilijana 09 Gush 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam garnitura trosed so dve fotelji i masicka so rezbano drvo- 4ooo den
regal -4000 den
kauc na spustanje so dve fotelji isti model -2500 den
spalna -4000 den
fotelja so taburetka -1500 den
ilijana
071489860
Në fillim