Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GOLEMO VRAMENO OGLEDALO

0 MKD

Shitet nga: elizabeta 09 Gush 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Dimenzii: 197X208, ramkata so shirina 4 sm. Ogledaloto e podvizhno, samo e zakacheno na dzidot. Cena po dogovor.
elizabeta
077808577
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione