Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garnitura trosed dvosed i fotelja

15 000 MKD

Shitet nga: Maja Danevska 08 Gush 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Vo mnogu dobra sostojba-ne mnogu koristena
Maja Danevska
070988040
Leaflet
Në fillim