Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizider za dlaboko 310 l i pretsobje

4 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Аква монт инжинеринг 18 Shk 10:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Аква монт инжинеринг
071 794034
Se iznajmuva stan vo Aerodrom 160 ЕУР
Renoviranje kupatila stanovi moleraj 0 МКД
VODOVOD RENOVIRANJE KUPATILA STANOVI 0 МКД
Moleraj kips karton renoviranje 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Се продава фрижидер за длабоко 310 лит 4000 ден. во исправна состојба и претсобје со шкаф 3000 ден.
Аква монт инжинеринг
Изработка на водоводни инсталации , комплетно реновирање на купатила и станови
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071 794034
https://www.facebook.com/pages/vodovod.kupatila
Аква монт инжинеринг
071 794034
Rusenje Renoviranje Molerisuvanje vodovod  plocki 0 МКД
Se izdava stan vo Aerodrom Ostrovo 220 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Aerodrom 160 ЕУР
Se izdava stan vo Aerodrom 250 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione