Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AGENCIJA BARA DVOSOBNI I TROSOBNI STANOVI ZA PRODAZBA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Blihet nga: ВИКТОРИЈА СТИЛ 23 Mar 12:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 2 57 000 ЕУР
NOVOGRADBA VO TAFTALIGE 1 67 850 ЕУР
STAN VO CENTAR 82 000 ЕУР
2 SOBEN NOV STAN 50M2 VO TAFTALIDZE 1 51 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
АГЕНЦИЈАТА ВИКТОРИЈА СТИЛ ИМА ПОТРЕБА НА 3-СОБЕНИ И ДВОСОБНИ СТАНОВИ ВО КАРПОШ3,КАРПОШ 4 (РУСКИ ЗГРАДИ) ИСТО ТАКА И НА ДРУГИ ЛОКАЦИИ НИЗ ГРАДОВ НОВИ ИЛИ СТАРИ СТАНОВИ .
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Tregoje në hartë
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
STAN 59m2 VO KOZLE 66 200 ЕУР
Se izdava deloven prostor od 42m2 vo Centar 200 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN 92M2 VO CENTAR 350 ЕУР
3 SOBEN STAN VO GORCE PETROV 45 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione