Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Banesa | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Nën 20:50
Линк
Banesa , Shkup

Ekskluziven stan na odlicna lokacija

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

Sot 10:16 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Apartman za kratok prestoj vo Debar Maalo Tim 5

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 10:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Lux apartman Centar tim 6

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 19:56 Banesa , Shkup

Stan vo Taftalidze 2 - 60m2 + 4m2 podrum

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 16:10 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Trosoben nov stan vo Debar Maalo

Numri i dhomave: 3
Dje 14:18 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

NAMESTEN 2 SOBEN 60m2 TAFTALIDZE VERO 2 PEDAGOSKA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 13:13 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Lux opremen apartman vo Debar Maalo

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 10:07 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 07:54 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Kratok prestoj vo Centar na Skopje

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 06:17 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Ekskluzivno novogradba Crvena Voda Debar Maalo

109 800 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Dhj 20:15 Banesa , Shkup

Deloven prostor karshi partizanska

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Dhj 11:57 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

NASELBA ILINDEN SE PRODAVA KUKJA 200m2__600m2 DVOR

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
08 Dhj 11:51 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

CENTAR DO VLADA NA LENINOVA SE IZDAVA STAN 54m2

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Dhj 11:50 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

VIKENDICA VO KATLANOVO od 94m2 PLAC 987m2

37 000 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Dhj 10:55 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Dhj 10:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Se izdava apartman na plostad Centar

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
07 Dhj 16:38 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Dupleks vednash do Asiba/CittyMall

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Dhj 15:40 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Stan vo GOSTIVAR od 102m2 vo Centarot Nov

850 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Dhj 15:19 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Apartman za kratoj prestoj Park Skopje Tim 2

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
07 Dhj 14:57 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Ekskluzivna prodazba na novi stanovi vo Zelezara

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Dhj 14:56 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Novi stanovi vo gradba od 62m2 i 82m2 sproti Fon

1 250 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Dhj 14:53 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Stan so tri spalni od 99m2 vo Crnice vo zavrsna gadba

195 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Dhj 14:36 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Nov trosoben namesten stan vo Debar Maalo

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
07 Dhj 14:19 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Cetirisobni stanovi vo naselba Aerodrom

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
07 Dhj 14:18 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Stanovi vo Centar

Numri i dhomave: 3
07 Dhj 14:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Stanovi vo Vodno Crnice Przino

Numri i dhomave: 3
07 Dhj 14:15 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Stanovi vo Vlae Hrom i Gorce Petrov

Numri i dhomave: 3
07 Dhj 14:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Nov dvosoben stan vo Karpos 2 Mi-Da Complex

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
07 Dhj 14:09 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Stanovi vo naselba Kisela Voda

Numri i dhomave: 2,5
07 Dhj 14:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Stanovi vo naselba Aerodrom

Numri i dhomave: 2,5
07 Dhj 14:06 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

izdavanje 72m2 centar

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Dhj 13:43 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Stanovi vo naselba Kozle i Kapistec

Numri i dhomave: 3
07 Dhj 13:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Stanovi vo naselba Novo Lisice

Numri i dhomave: 2,5
07 Dhj 13:33 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

56m2 izdavanje Hipodrom

Numri i dhomave: 2
07 Dhj 13:20 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Stan vo Zlokukani

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Dhj 13:19 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Moderen stan pod naem vo Kozle top lokacija

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
07 Dhj 13:17 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Se izdava nov dvosoben stan vo Aerodrom, Tobako 2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
07 Dhj 12:24 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Luksuzni apartmani za kratok prestoj Osa 4

2 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Banesa | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione