Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se kupuva garsionera vo Skopje

Blihet nga: Gazmend Islami 28 Nën 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
KUPUVAM STAN od 27 do 35m2 vo Skopje I okolinava...
Cenata da bide prifatliva

PLAKAM VO KES.
Gazmend Islami
079254144
Leaflet
Në fillim