Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartmant Golden Start

55 EUR /ditë

Jepet me qera nga: Snezanka 30 Korr 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Se iznajmuva luksuzen apartmant vo Ohrid so kujna,spravi za vezbanje,balkon i parking.Apartmantot se naoga blizu do centar i blizu do plaxata
Snezanka
071252309
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione