Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuva stan vo star Aerodrom Ostrovo

260 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Goran 21 Gush 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva stan vo star Aerodrom Ostrovo na prvi sprat komplet opremen so niski mesecni trosoci. Pogoden za 4 studenti
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione