Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan

0 MKD

Jepet me qera nga: Stole 21 Qer 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sk.Aerodrom,izdavam odlicno namesten dvosoben stan,56m2,za samci ili studenti so 4 legla,renoviran,parno,klima,1vi kat,blisku do zeleznicka.inf tel.070272518
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione