Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva Garsoniera

Jepet me qera nga: orce 23 Maj 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
So poseben vlez.
Namestena: kujna, kupatilo, 2 kreveta, opticki priklucok za internet, klima.
CENA po dogovor.
Në fillim