Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva opremen stan 200 eur / mesec

240 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Горан 31 Gush 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Изнајмуван опремен стан во Аеродром на високо приземје со 2 спални соби со ниски месечни трошоци во населба Острово . Цена 200 еур месец
Горан
070 376 278
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione