Izdavam stan 52m2 na odlicna lokacija Skopje

Jepet me qera nga: Мартин 28 Jan 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: 11 Oktomvri
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Centar, Shkup
Се издава стан во Центар на самата раскрсница на улиците 11 Октомври и Булевар Крушевска Република (означен на мапата) на 2 спрат во нова зграда, станот е со прекрасен поглед на сите 4 улици, и има огромна површина за поставување на рекламен простор да се гледа од сите страни.
Истиот е за издавање за деловна намена (канцеларија, адвокат, извршител, нотар, сметководите, ревизор и сл.), се наоѓа на 100 метри од Управа за јавни приходи. Позади зградата има паркинг кој што е бесплатен. Нема инвентар, ќе биде комплетно испразнет кога ќе се издава.
Не се продава!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim