Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Park

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AMARI 18 Tet 11:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AMARI
Stan vo Hipodrom 33 000 EUR
Se izdava stan vo Debar Maalo 300 EUR
Stan od 73m2 vo Taftalidze 73 000 EUR
Stan od 48m2 vo Przino 45 600 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Se izdava deloven prostor od 42 m2 kaj fontana Park na prizemje po cena od 300 evra. Telefon za kontakt 078-443-510 Gordana
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
Kuka vo Pintija 93 000 EUR
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 38 000 EUR
Stan 50m2 blizu Elektrofakultet 1 050 EUR
STAN VO PRZHINO NA PRIZEMJE 950 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione