Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten dvoosben stan vo Centar

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Борис 17 Pri 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава наместен, двособен стан од 53 m2 (дневна, кујна, трпезарија, спална, балкон, работен дел), на 1/2, со парно, клима, во Центар позади Универзална Сала (зграда од 2012 година), мобилен за контакт: 070 540 824)
Борис
070540824
Leaflet
Në fillim