Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Debar Maalo kaj Boemska ulica

11 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: павле 21 Gush 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
се издава двосебен стан, 45 м2, на приземје, во непосредна близина на градски парк, наместен
павле
071 365 826
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione