Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA TOP STAN VO CENTAR

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 09 Tet 18:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
EKSTRA NOV STAN VO AERODROM 51 100 ЕУР
EKSKLUZIVNO cetvorosoben 82m2  vo gradba  CENTAR 0 ЕУР
LUXURY APARTMENT FOR RENT 450 ЕУР
STAN VO CENTAR KAJ ZELEN PAZAR 59 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva stan od 72m2, 3-soben, renoviran i kompletno namesten na odlicna lokacija so parkig mesto.
Evidenten broj 18577
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Novogradba - Trosoben stan 48m2  VLAE 46 600 ЕУР
Trosoben stan Kisela Voda vo blizina na Opstinata 250 ЕУР
SE IZDAVA UBAVO NAMESTEN STAN VO KARPOSH 2 400 ЕУР
Nov dvosoben stan 54m2 Taftalidze Karpos 350 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione