Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo centar do Grcka i Holandska ambasada

360 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Љупчо 10 Shk 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот е 67м2 на 3/5 спрат со лифт, комплетно уреден, дневна со трепезарија, кујна, спална соба, детска соба, претсобје, купатило и тераса.Со станот доаѓа и гаража на -1 спрат со 2 паркинг места. Целиот стан е на исток и е светол и топол. Има централно греење, кабелска и Wi-Fi интернет.
Љупчо
072 243 550
Leaflet
Në fillim