Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Centar

0 MKD

Jepet me qera nga: Марија 02 Sht 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Се изнајмува трособен наместен стан во строг центар - Градски ѕид. Конаткт 070217111 после 17часот
Марија
070217111
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione