Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan od 100m2 vo Gorce Petrov

0 MKD

Jepet me qera nga: feni 23 Dhj 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
izdavam stan vo kuka vo Gjorce Petrov so poseben vlez. Namesten,konforen na dva sprata so 3 spalni. Greenje na sopstveno parno. Se izdava na podolg rok.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione