Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuvam stan

0 MKD

Jepet me qera nga: костадин 01 Sht 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
изнајмувам стан за двајца студенти во Лептокарија,Карпош 3
костадин
070565481
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione