Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prekrasen namesten stan vo Kozle

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 01 Korr 18:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ЕВИДЕНТЕН БР: 11820
КОНТАКТ: БОЖИНОСКИ 076 355 224

Прекрасен стан со три спални,дневна,кујна,три бањи,вц,три тераси.
4/6 кат има лифт.
Клима уред има.
Бесплатен паркинг.
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Në fillim