Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA EKSTRA STAN VO TRNODOL

150 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 19 Qer 10:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
STAN VO DEBAR MAALO 66 300 ЕУР
STAN VO CENTAR NOVO GRADBA 73 000 ЕУР
STAN VO NOVO LISICE PO POVOLNA CENA 54 000 ЕУР
STAN OD 57M2 VO CENTAR 68 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan od 67m2, 2-soben komplet opremen za ziveenje, so prekrsen pogled na Vodno.
Evidenten broj 15089
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan novogradba vo Kapistec 67 100 ЕУР
DVOSOBEN NOVOGRADBA 49M2 SO PARKING MESTO CENTAR 65 000 ЕУР
STAN VO KISELA VODA 51 000 ЕУР
TROSOBEN STAN VO CENTAR od 72m2 65 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione