Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kompletno opremen stan

370 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ненад 22 Maj 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава комплетно опремен стан од 55м2 со една спална соба, на супер локација во Тафталиџе 1 во близина на НОВА.
Со станот следува и паркинг место во гаража.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione