Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan do Pedagoska

Jepet me qera nga: Марија Dje 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава наместен стан во Карпош 2 до Педагошка Академија, со три спални соби, дневна со кујна, на прв кат. Станот има градско парно, источна ориентација. Во близина се факултетите Електро, Машински, Технолошки и Драмски.
Марија
070/356-419
Leaflet
Në fillim