Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namestena garsonjera od 32m2 vo Karpos

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Toni 22 Pri 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava komplet namestena garsonjera kaj mlecen restoran. Slobodna od 1 juni 2018
tel 075-588248
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione