Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

se izdava NOVA UBAVA GARSONJERA KAJ GOCE STUDENTSKIOT

200 MKD /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил* 07 Shk 14:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SIFRA 1830
POVRSINA 30 KAT 9
Dnevna soba so kujna i trpezarija

Greenjeto e na struja


++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++

Aerodrom centar kisela karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078305161
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione