Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 42m2 vo Karpos

Jepet me qera nga: sandra 18 Pri 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam kompletno namesten stan od 42m2 vo Taftalige 1
Leaflet
Në fillim