Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Karpos 2

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Liljana Savovska 05 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Izdavam stan vo Karpos 2 55m2 cena 200evra
Liljana Savovska
070552386
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione