Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava soba vo stan vo Karpos 4 bez gazdi

0 MKD

Jepet me qera nga: grozdana 06 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava soba vo stan vo karpos 4 (bez gazdi)
Cena 4000 denari plus trosoci
grozdana
070 503 141
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione