Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan za 4 studenti/ki vo blizina na Tus

10 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Rodna 28 Korr 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Se izdava stan za studenti vo blizina na supermarket Tus(2500 denari po lice + smetki).Stanot se sostoi od 2 spalni sobi,dnevna, kujna, hodnik i wc.
Në fillim