Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Me qera | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Shkup , 63851
Ohër , 1588
Manastir , 1081
Shtip , 639
Gjevgjeli , 330
Kumanovë , 244
Strumicë , 232
Tetovë , 215
Prilep , 201
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Me qera | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

09 Shk 09:26
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Издавам гарсоњера под кирија

Numri i dhomave: 1
25 Jan 14:22
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Apartmani vo Centar - so parking - Soboren Hram

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
20 Shk 10:56
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se iznajmuva stan 122m2 vo Kapistec za kancelariska rabota

Numri i dhomave: 3

Sot 06:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nov stan za kratok prestoj i nokjevanje

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 06:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Apartman za kratok prestoj kaj nova Zeleznicka stanica

Numri i dhomave: 2
Sot 00:19 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Центар Капиштец се изнајмува стан

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 00:09
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

MEGA LUKSUZEN STAN

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 00:02 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan vo Centar

Numri i dhomave: 2
Dje 23:57
Линк
Banesa  ·  Gostivar

Se izdava stan

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 23:32 Banesa  ·  Veles

Издавам комплетно наместен стан

24 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër  ·  Veçani

Vikendica na Jablanica so pogled na Ohridsko ezero

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 22:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Vila vo centar so 10 studia apartmani so parking

1 400 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 22:22 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava komplet namesten stan vo Karpos

24 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 22:13 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава наместен стан во Лептокарија

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:12 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Наместен стан во Кисела Вода 70 m2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 22:12 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава наместен стан во Лептокарија

Numri i dhomave: 3
Dje 21:41 Banesa  ·  Gostivar  ·  Mavrovë

Adora's Apartment - Mavrovo for Rent

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 21:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

NAMESTEN STAN 40m2 NAD O.U.KOCHO RACIN

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 21:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

NAMESTEN STAN 60m2 VO NASELBA CRNICE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 21:19 Banesa  ·  Koçan

Се изнајмува стан во Кочани

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 20:52 Banesa  ·  Ohër

Se izdava stan vo Ohrid

Numri i dhomave: 2
Dje 20:23 Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Издавам стан во Ѓорче карши пазарчето

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izd. namesten stan 60m2 CENTAR Kej kuli G.T.C.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 19:22
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Luksuzen Stan so Dve spalni vo Centarot na gradot

460 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Dje 19:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodom

1 700 MKD / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 18:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

САВИЌ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:42 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Namesten stan vo strog Centar

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 18:22 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

СТАН ПАРК

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 16:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov dvosben na Vodno Panorama Residence

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 16:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se iznajmuva cetvorosoben stan na Vodno

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 15:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Kompletno Ureden Stan Vo Taftalidze 1

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 3 City Mall

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 14:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Brand New Beautiful apartment

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 14:54 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 3, City Garden

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva stan 64m2 novogradba

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Cetvorosoben renoviran stan vo Debar Maalo

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 14:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

TROSOBEN STAN NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR,KAPISTEC

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

KAT OD KUKJA NA TIVKA LOKACIJA VO TAFTALIDZE

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 14:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se iznajmuva ultra moderno ureden stan vo Centar Bunjakovec

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva prazen so kujna Mi-Da!Karposh 2

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 14:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Тафталиџе !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione