Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 50m2 vo Tetovo

0 MKD

Jepet me qera nga: sadet bakiji 06 Mar 02:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Banesat jan dy dhomshe kan afer 50 m2 jan te mobilume jan mundesit te beni rezervime per pushimet e veres Ndertesa gjendet afer univerzitetit evropes jugo lindor UEJL .
Per informim TEL 075 843989 ose 0041764377417
sadet bakiji
41764377417
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione