Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara stan vo Ohrid za period od 3 meseci

Kërkohet me qera nga: Andrijana 18 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Барам гарсониера или стан во Охрид под закуп за период од 3 месеци (1 јуни до 31 август). Преферирана локација покрај кејот. Плаќање на цела сума однапред.

Andrijana
075460704
Leaflet
Në fillim