Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet me qera | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet me qera | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:33 Banesa  ·  Ohër

Se bara garsonjera/mal stan za iznajmuvanje

04 Pri 04:16 Banesa  ·  Tetovë

Stan vo tetovo

18 Mar 13:14 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Барам Стан За Изнајмување

14 Mar 17:33 Banesa  ·  Koçan

Baram stan ili kukja za iznajmuvanje do 100€

08 Mar 01:39 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baram stan za 1mesec

07 Mar 00:01 Banesa  ·  Strumicë

Bram stan za pod kirija

27 Shk 17:46 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Барам Стан/Куќа за изнајмување

26 Shk 14:22 Banesa  ·  Tetovë

STAN POD KIRIJA

22 Shk 02:31 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Baram stan za 5 meseci

13 Shk 10:25 Banesa  ·  Shkup

Kuka ili stan na dolg rok iznajmuvanje

09 Shk 11:50 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baram stan za iznajmuvanje

04 Shk 12:01 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Baram stan

30 Jan 14:15 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Барам стан за ИЗНАЈМУВАЊЕ

30 Jan 13:27 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Barame prazen dvosoben stan poteg Centar - Karposh 3

27 Jan 09:36 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baram stan za 1mesec

21 Jan 11:48 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baram Stan ili Kuka za iznajmuvajne

10 Jan 06:50 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Барам стан за канцеларија

04 Jan 11:24 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara stan za iznajmuvanje Centar

03 Jan 18:03 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Baram stan za izdavane ednosoben

21 Dhj 15:09 Banesa  ·  Kumanovë

Барам наместен стан

21 Dhj 05:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara stan za nova godina

19 Dhj 09:46 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се бара празна гарсоњера

16 Dhj 13:35 Banesa  ·  Shkup

Baram stan za iznajmuvanje za nova godina

16 Dhj 13:31 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Baram stan pod kirija

10 Dhj 17:33 Banesa  ·  Kumanovë

Se bara stan vo Kumanovo

08 Dhj 17:04 Banesa  ·  Veles

Baram kujka ili stan pod kirija

05 Dhj 09:22 Banesa  ·  Shkup

Стан за нова итно

29 Nën 04:47 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

baram prazen stan pod naem karpos 1.2.3.4

29 Nën 04:46 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BARAM STAN ZA IZNAJMUVANJE DO 150-180 evra

24 Nën 08:30 Banesa  ·  Ohër

Long time rent Ohrid

21 Nën 13:49 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Barame stan

18 Nën 14:31 Banesa  ·  Prilep

Baram Stan/Kukja vo Prilep pod kirija do 5.000

25 Tet 19:19 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baram stan pod kirija

17 Tet 00:43 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan za iznajmuvanje

15 Tet 02:36 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Baram stan za inajmuvanje

10 Tet 14:57 Banesa  ·  Shkup  ·  Ilinden

Baram stan pod kirija za edno lice

10 Tet 14:52 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se bara Stan za izdavanje

08 Tet 10:08 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se bara stan za iznajmuvanje do 300€

02 Tet 21:26 Banesa  ·  Kumanovë

Baram stan pod kirija do max 400e

29 Sht 05:56 Banesa  ·  Manastir

Baram stan ili soba za 2 lica

28 Sht 01:45 Banesa  ·  Tetovë

Kerkoj gazonjere me qera

27 Sht 01:51 Banesa  ·  Shkup

Se bara stan/garsonjera za iznajmuvanje

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet me qera | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione