Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara garsonjera vo Kozle i okolinata

0 MKD

Kërkohet me qera nga: tina 11 Nën 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Барам наместена гарсоњера за подолг престој во Козле или околината. Станот би се користел околу 4-5 часа дневно за работа на новински интернет портал. Потребно е тв, интернет, кујна и цена до 7500 денари месечно.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione