Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara STAN i DELOVEN PROSTOR itno

0 MKD

Kërkohet me qera nga: Tamara 26 Maj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Baram stan ( do 200€) ,podpisuvam dogovor najmalku 2 godini ..lokacija:od centar do karpos 4
Ke ziveam sama !
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione