Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 45m2 vo Kumanovo

25 000 EUR

Shitet nga: Киро 31 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан од 45м2 со подрумски дел 10м2..на 3 спрат..позади Монопол...Информации на телефон 070/258-953 после 16 часот..Цената не е фиксна !!!
Киро
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione