Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Shkup , 48928
Ohër , 2447
Tetovë , 1207
Manastir , 943
Gostivar , 881
Kumanovë , 688
Strugë , 467
Shtip , 459
Strumicë , 279
Прикажи ги сите

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:58
Линк
Banesa  ·  Shtip

Ehkluziven kompletno renoviran i namesten stan

119 990 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Pri 09:43
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava stan 58m2 vo Corner Residence

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 00:19 Banesa  ·  Strumicë

Se prodava luksuzen stan vo centarot na gradot

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:49 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan 74m2 + potkrovje 30m2 vo Kisela Voda

83 500 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Dje 23:35 Banesa  ·  Strugë

STAN kat 1 vo top lokacija!

80 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 23:30 Banesa  ·  Strugë

STAN vo top lokacija!

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 22:59
Линк
Banesa  ·  Ohër

Stan Ohrid centar

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Novi stanovi

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 21:46 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Kupuvam NOV PRAZEN stan ZA 1.500, EUR/m2

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 21:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

stanovi do breg na ezero

2 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 21:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Се продава стан 66м2, Чаир

72 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:39 Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava stan vo Kisela Voda 1400eur m2

1 MKD

Numri i dhomave: 3
Dje 20:39 Banesa  ·  Strugë

Prodavam 2 stana vo Struga po 135 i 138m2 novogradba, duplex

Numri i dhomave: 4
Dje 20:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава стан во Капиштец

102 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 20:35 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Се продава стан на Бит Пазар

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 20:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава стан во Карпош 3

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 20:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Се продава стан во Чаир

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Kumanovë

Се продава стан во Куманово

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 20:16 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава стан во Дебар Маало

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 20:08 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam trosoben stan vo Karpos 2 od 65m2

1 350 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:54 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава стан во Црниче

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 19:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава стан во Ново Лисиче

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 19:36 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава стан во Тафталиџе

134 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 19:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава стан во Аеродром

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 19:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Се продава стан во Чаир

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 19:27 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Се продава стан во Чаир

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online
Dje 19:24 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Се продава стан во Чаир

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Се продава стан во Чаир

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 19:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Strugë

Се продава стан во Струга

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 19:16
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

se prodava stan / deloven prostor

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:16 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gostivar

Се продава во нов објект во Гостивар

680 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 19:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Kërçovë

Се продава стан во Кичево

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 19:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Strugë

Се продава стан во Струга

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 18:35 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

shite banes xhokened kati 4

Numri i dhomave: 3
Dje 18:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ubav stan od 98m2 i 8m2 podrum vo Novo Lisice sproti FFM

93 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3,5
Dje 18:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

176 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 18:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gjevgjeli  ·  Dojran

Се продава стан во Дојран

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione