Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 60m2 blisku do pazar

0 MKD

Shitet nga: Srekko 26 Maj 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan na ulica blagoj ilievski gune na dobra lokacija blisku do pazar za podobra informacija može po telefon 075 246 649/ 075 369 499
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione