Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Imobiliare dhe vendbanime | Banesa

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Banesa , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Shk 21:57
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodsva stan vo n. Hipodrom

1 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 09:17
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Kompletno namesten stan

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Shk 18:37
Линк
Banesa  ·  Kumanovë

Se prodava

1 EUR

Numri i dhomave: 5

Sot 14:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Chanak extra dupleks vo strog centar na top lokacija

97 999 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 5
Sot 13:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Atraktivna nova kuka na Ilindenska stanbeno deloven objekt

279 999 EUR

Numri i dhomave: 9
Sot 13:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

NOV MODEREN DUPLEX SO 4 SPALNI NA KAT 2

179 999 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Sot 12:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stan/stanovi vo Kisela voda

1 350 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 11:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Dupleks stan vo Taftalige 1 kaj Mlecen od 145m2

290 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 10:58 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Kuka vo Vlae od 193m2

Numri i dhomave: 7
Online
Sot 10:52 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Duplex so rooftop na Vodno

270 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 10:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

183 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 08:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

175 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 19:22 Banesa  ·  Gjevgjeli

Se Prodavaat Novi Stanovi vo Gevgelija

Numri i dhomave: 6
Dje 13:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam apartman 125m2 vo MCM zgrada

Numri i dhomave: 5
Dje 10:52 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava stan vo gradski zid vo centar 147 m2

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 09:17
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Kompletno namesten stan

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 06:41 Banesa  ·  Tetovë

Se prodava ili zamenuva stan vo Tetovo dupleks so stan vo Sk

Numri i dhomave: 7
21 Shk 17:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

SE PRODAVA VIKENDICA VO GORNO SONJE 163m2

135 000 EUR

Numri i dhomave: 5
21 Shk 09:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan vo Bardovci

1 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 5
20 Shk 12:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava dupleks stan vo Aerodrom

240 000 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Shk 11:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Odlicna kuka na ul. Kozle, povolno!

255 000 EUR

Numri i dhomave: 6
20 Shk 10:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

850 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Shk 10:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan vo centar vo Tetovo

74 999 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Shk 10:01 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan vo Karpos

1 100 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 80
19 Shk 17:01 Banesa  ·  Kumanovë

СЕ ПРОДАВА НОВ КАТ ОД КУЌА И ПОТКРОВЈЕ

80 000 EUR

Numri i dhomave: 7
19 Shk 12:45 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Novogradba dupleks kaj Mlecen

290 000 EUR

Numri i dhomave: 5
16 Shk 19:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se Prodava Kukja Vo Ljuboten

350 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 6
16 Shk 14:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Centar Gradski Zid Soboren Hram 154m2 luksuzen

Numri i dhomave: 5
16 Shk 11:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nevseluvan dupleks Univerzana Sala 173m2 so dve garazi

255 000 EUR

Numri i dhomave: 5
16 Shk 10:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Куќа во Козле

219 000 EUR

Numri i dhomave: 9
16 Shk 08:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Luksuzen dupleks vo Karpos Taftalidze

290 000 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Shk 11:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

Ekstra Stan prva linija so pogled na ezero

Numri i dhomave: 6
15 Shk 08:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

KUKA VO BUTEL 1-TOP LOKACIJA

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
14 Shk 18:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

4-soben stan vo Karpos 1

165 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
14 Shk 13:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Nov stan od 140m2 vo Hrom

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
14 Shk 10:48 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Tetovë

Stan na Ilindenska vo Tetovo

115 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
14 Shk 10:12 Banesa  ·  Shkup

Дуплекс на Рампа

1 250 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Shk 21:57 Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodsva stan vo n. Hipodrom

1 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Shk 17:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Dupleks vo Kapistec 144m2

1 400 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Shk 15:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava nedovrshena kuka

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
12 Shk 18:37 Banesa  ·  Kumanovë

Se prodava

1 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Shk 14:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

MARKICA ZA GRADBA STROG CENTAR

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
10 Shk 08:43 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

САВИЌ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ

400 000 EUR

Numri i dhomave: 5
09 Shk 17:10 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Kapistec Vodno dupleks 144m2 pettosoben stan

Numri i dhomave: 5
Online
09 Shk 14:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava prazen dupleks od 145m2 kaj Mlechen

290 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
09 Shk 13:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Dupleks stan vo Novo Lisice 160m2

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
09 Shk 10:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Trosoben stan od 87m2 vo Karpos 4

128 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Banesa | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione