Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen stan 55m2 2soben Aerodrom Micurin

49 500 EUR

Shitet nga: Auris nedviznosti 22 Maj 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava odlicen stan Nova Zeleznicka,Micurin,gradba 2007,55m2,2 soben,komforen,so terasa,parno I lift,so kompletna ubava kujna,so klima.Na 3-ti kat,so cist imoten list.
Cena:49.500€,so moznost za dogovor.
Auris nedviznosti
078596446
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione