Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO AERODROM

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 11 Maj 10:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Евидентен бр: 4704
Контакт: Божиноски 076 355 224

Станот е со една спална,дневна,кујна,бања,тераса.
3/5 има лифт.
2008 година на градба.
Греење на струја.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
SE IZNAJMUVA 2 SOBEN STAN VO KARPOS 1 160 ЕУР
3 soben stan vo N Lisice 60 000 ЕУР
Stan od 106m2 Gradski Park POVOLNO 0 МКД
NOVOGRADBA STANOVI VO STROG CENTAR 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione