Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan so dve spalni sobi 1 kat renoviran

41 000 EUR

Shitet nga: dora 28 Nën 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stanot moze da se prosiri uste 30 m2
ima dve spalni i e renoviran

Moze da go kupite so ucestvo 4000 evra plus mesecno 150 evra.
Leaflet
Në fillim