Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STANOVI VO STROG CENTAR ITNO

Shitet nga: LAKI 10 Shk 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
ITNO SE PRODAVAAT STANOVI VO STROG CENTAR VO ZGRADATA NA TIFANI OD 36M3, 47M2 I 50M2 PO EKSTRA CENA..TEL. ZA KONTAKT 070 58 51 79
Leaflet
Në fillim