Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Gorce Petrov

43 000 EUR

Shitet nga: Nade 28 Qer 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam Stan 51 m2 vo Gorce vednas do skoloto Mirce Acev.tel 078 931 089 I 075 985 668
Leaflet
Në fillim