Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuvaat Apartmani Toman vo Ohrid

0 MKD

Jepet me qera nga: Емилија 06 Pri 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Se iznajmuva apartman so kapacitet za 6 osobi. apartmanot e pogoden za semejstvo ili drustvo, ima dve prostorni sobi i kujna. Pominete gi praznicite vo Ohrid.
facebook/Ohrid-Apartmani Toman
Емилија
070 394608
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione